Get Adobe Flash player
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lwowek_26052012 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lwowek_26052012 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Gala boksu w Lwówku Śląski zaskoczyła organizatorów!

W sobotę 26 maja odbyła się pierwsza gala bokserska w Lwówku Śląskim. Miała za zadanie promocję boksu w regionie i zachęcenia młodych ludzi do uprawiania tej dyscypliny sportu. Przyszło kilkuset kibiców. Nie zabrakło sław bokserskich i oczywiście zmagań bokserów, którzy na ringu pokazywali swoje umiejętności.

Specjalnie na bokserską sobotę do Lwówka przyjechali między innymi: Ryszard Tomczyk, były mistrz Europy i olimpijczyk, Wojciech Bartnik brązowy medalista z Barcelony w wadze półciężkiej z 1992 roku. Wojciech Bartnik startował trzykrotnie w mistrzostwach świata i trzykrotnie w mistrzostwach Europy jeszcze w 1998 roku. Piotr Szczypulski, wielokrotny mistrz Polski i reprezentant kraju, Leszek Piotrowski, trener kadry kobiet Polski w boksie. Nie zabrakło też trenera reprezentacji Dolnego Śląska w boksie.

Na sobotę bokserską organizowaną przez klub BOX Lwówek Śląski przyjechały najlepsze kluby z Dolnego Śląska. Z klubów, które przyjechały można wymienić między innymi: Gwardię Wrocław, Bombardier Wrocław, Polonia Świdnica, Kaczor Team Wałbrzych, TOP Bolesławiec, Orzeł Oleśnica, Energetyk Lubin, Champion Powiat Legnicki i Sparta Ziębice. Oczywiście nie zabrakło organizatorów z klubu BOX Lwówek Śląski, którzy wystawili bardzo dobrą reprezentację.

Śmiało można powiedzieć, że gala zaskoczyła chyba samych organizatorów, którzy takiego zainteresowania i tłumu kibiców chyba się nie spodziewali.

Więcej na: www.lwowekslaski.net

Zródło: www.lwowekslaski.net

{gallery}lwowek_26052012{/gallery}