Get Adobe Flash player
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów mma_pleszew oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

MMA Pleszew

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów mma_pleszew oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

MMA Pleszew - Pierwsze starcie


W sobotę 17-go marca w Pleszewie odbyła się gala MMA Pleszew "Pierwsze Starcie", gdzie doszło do pierwszego starcia między zawodnikami klubu MMA Pleszew z zaproszonymi do ringu gośćmi. Podczas imprezy doszło do siedmiu pojedynków, które zostały rozegrane w 3 formułach: MMA, Muay Thai oraz K-1.

Walka 1 - Dominik Chmiel (Pretorian Koźmin Wielkopolski) i Patryk Sobczak (MMA Pleszew). Pojedynek w formule MMA. W pierwszej rundzie sędzia przerwał walkę: Chmielewski zrobił dosiad, a Sobczak nie odpowiadał na ciosy.

Walka 2 - Mateusz Duczmal (Arkadia Kalisz) z Wojciechem Raszkowskim (Białostocki Klub Muay Thai). Walka Muay Thai trwała 5 rund po 2 minuty. Jednogłośną decyzją sędziów wygrał Mateusz Duczmal.

Walka 3 - Jacek Jędraszczyk (MMA Ostrów Wielkopolski) i Andrzej Kowalski ( Arkadia Kalisz). Walczyli w formule K-1. Walka ta (klasa B). Wygrał Jacek Jędraszczyk.

Walka 4 - Donat Cierniak (MMA Pleszew) i Rafał Mitek (MMA Ostrów Wielkopolski) Najbardziej emocjonująca walka. Stoczona w formule MMA. Zakończyła się po około 15 sekundach przez KO. Wygrał Rafał Mitek.

Walka 5 - Rafał Zawidzki (MMA Ostrów Wielkopolski) i Jan Włodarczyk (MMA Pleszew). Jan Włodarczyk poddał się po założeniu mu dźwigni na rękę przez Rafała Zawidzkiego. Walka zakończyła się już w pierwszej rundzie.

Walka 6 - Bartosz Rogacki (MMA Pleszew) i Jędrzej Martuzalski (Pretorian Koźmin Wielkopolski). Obaj zawodnicy startowali w kategorii wagowej ,,open’’. W 2 rundzie sędzia przerwał walkę. Wygrał Bartosz Rogacki.

Walka 7 - Walka wieczoru o pas bałtyckiej federacji BMAF. Stanisław Zaniewski (Arkadia Kalisz) i Michał Grzesiak ( Respekt Ostrów Wielkopolski). Walka odbyła się w formule K-1. Rozstrzygnięta została już w pierwszej rundzie, bowiem Zaniewski wygrał przez KO.

{gallery}mma_pleszew{/gallery}

źródło: fightsport.pl